Zmień język:

pl en

loga Unia Europejska, RP, FE, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

„Projekt jest współfinansowany ze środków EFRR w ramach RPO WP na lata 2014-2020, nr umowy UDG-SPE.02.2021/058, wartość projektu 149.800,00,

kwota dofinansowania 74.900,00”

Niewielkie i praktyczne szafki skrytkowe

Szafy skrytkowe można znaleźć w centrach handlowych, lotniskach, obiektach sportowych (kluby fitness, siłownie), rekreacyjnych oraz szatniach pracowniczych. Umożliwiają nam bezpieczne przechowywanie rzeczy prywatnych.

Jak wykorzystujemy szafki skrytkowe?

Sposobów wykorzystania szafek skrytkowych jest wiele. Można w nich pozostawić rzeczy, jeśli akurat udajemy się na trening lub idziemy na lekcje w szkole. Szafki skrytkowe przeznaczone na przechowywanie ubrań są stosunkowo duże. W centrach handlowych lub przed wejściem do sklepów spożywczych również można znaleźć skrytkowe, w których możemy zostawić wcześniejsze zakupy, by nie mieć problemu z ochroną i trochę też dla wygody. Oczywiście mniej przyjemnym aspektem jest pozostawianie cennych rzeczy prywatnych, kiedy udajemy się na stanowisko pracy, ale możemy przynajmniej mieć pewność, że są one dobrze zabezpieczone. Bezpieczeństwo to wielka zaleta szafek skrytkowych, dlatego są tak popularne niezależnie od ich wielkości.

Jak wybrać odpowiednią szafkę skrytkową?

Wybór zależy przede wszystkim od tego, do czego ma służyć szafka skrytkowa. Powinniśmy więc pod tym kątem dobrać jej odpowiedni rozmiar. Ponieważ szafki skrytkowe najczęściej znajdują się w obiektach użyteczności publicznej, powinniśmy zadbać o to, by spełniały one wszystkie wymagane normy jakościowe, higieniczne oraz prawne. Warto więc zwrócić uwagę, czy dany producent szafek metalowych może się pochwalić posiadaniem odpowiednich certyfikatów oraz atestów. Zazwyczaj szafy mają po od trzech do dziesięciu skrytek o szerokości 300 lub 400 mm w kolumnie, chociaż można wykonać też szafkę według własnego pomysłu. Warto też zastanowić się, czy szafka skrytkowa ma chronić rzeczy przy pomocy zamka patentowego, klamki na kłódkę a może ma być to zabezpieczenie szyfrowe lub elektroniczne? Do takiej szafki można dodać nóżki, dzięki którym nie będzie ona niszczała od wilgoci, która powstaje na podłodze zwłaszcza podczas mycia oraz nanoszona jest zimą na butach. Można też zdecydować się na szafkę z ławką do szatni sportowych. Możliwości jest wiele, dlatego warto wybrać takiego producenta szafek metalowych, którego produkty będą spełniać nasze potrzeby zarówno wizualne, jak i użytkowe.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.