Zmień język:

pl en

loga Unia Europejska, RP, FE, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

„Projekt jest współfinansowany ze środków EFRR w ramach RPO WP na lata 2014-2020, nr umowy UDG-SPE.02.2021/058, wartość projektu 149.800,00,

kwota dofinansowania 74.900,00”

Jakie ławki wybrać do szatni sportowych?

Każda dobrze wyposażona szatnia sportowa powinna posiadać ławki, które umożliwiają wygodne zawiązanie butów, odpoczynek po treningu, czy położenie torby lub ubrań w czasie przebierania się.

Jakie ławki do szatni sportowej?

Ławki w szatniach sportowych kojarzą się z metalową konstrukcją, na której zamontowane są lakierowane listwy drewniane. Takie proste ławki nie zajmują dużo miejsca i są bardzo praktyczne. Dobrze sprawdzą się zarówno w szatniach sportowych, jak i w szatniach szkolnych czy w obiektach przemysłowych. Długość ławki może być dopasowana do potrzeb i rozmiarów szatni. Poza zwykłą ławką można też wybrać ławkę z haczykami do zawieszania ubrań. Ławka taka ustawiona przy ścianie świetnie spisuje się jako miejsce do przebrania i zostawienia kurtki. Ponieważ nie zajmuje zbyt dużo miejsca, to można ją ustawić w korytarzu lub w niewielkim pomieszczeniu. Jeśli w szatni metalowe szafki ubraniowe znajdują się na ścianach szatni, to lepszym rozwiązaniem będzie zakup ławki z podwójnym siedziskiem, którą ustawimy na środku szatni. Umożliwi to skorzystanie z ławki większej ilości osób. Ławki do szatni sportowych mogą być wykonane z drewna sosnowego, płyty laminowanej drewnopodobnej lub z płyty MDF (pilśniowej) lakierowanej.

Aranżacje wnętrza szatni

W ośrodkach sportowych warto zadbać, by ławki pasowały do wystroju wnętrza. Ławki sportowe z siedziskami z drewna sosnowego będą pasowały do większości wnętrz. Jeśli chcemy naszej szatni dodać nieco więcej wyrazu, to możemy się pokusić o dobór odpowiedniej kolorystyki. Ciekawym pomysłem może być połączenie ciemnych listw siedziska z jasnymi listwami, które znajdują się od wewnątrz. Do wyboru mamy wszystkie kolory w palecie RAL, które możemy dowolnie łączyć, tak by osiągnąć satysfakcjonujący nasz efekt. Ławki sportowe mogą być ciekawym elementem wyposażenia szatni, który doda jej elegancji, ożywi ją oraz sprawi, że osoby w niej przebywające będą się czuły komfortowo. Niezależnie od tego, jaki rodzaj ławki sportowej wybierzemy, na pewno sprawi ona, że korzystanie z szatni będzie wygodniejsze i przyjemniejsze.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.