Zmień język:

pl en

Jak wybrać metalową szafkę ubraniową?

Metalowa szafka ubraniowa to mebel, przeznaczony do pomieszczeń socjalnych. Pracownicy przechowują w nich zarówno ubrania, jak i rzeczy osobiste. Dzięki wmontowanym zamkom, mogą być pewni, że ich mienie jest odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą.
Pomieszczenia socjalne, to nie jedyne miejsca, gdzie spotkamy szafki na ubrania. Będziemy mieli do czynienia z nimi także w obiektach sportowych, bibliotekach, laboratoriach oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba pozostawienia swoich osobistych rzeczy w bezpiecznym miejscu.
Jeśli jeszcze nie wiesz, jak wybrać metalową szafkę ubraniową, podpowiemy Ci, jak to zrobić. 

 

Dobra szafka, czyli jaka?


Wybierając metalową szafkę na ubrania, zwróćmy uwagę czy ma oryginalny, designerski kształt i czy będziemy mieli możliwość wybrania jej koloru.

Szafka powinna być funkcjonalna: musi posiadać półki, wieszak czy osobne schowki, które pozwolą bez problemu przechowywać w niej różne części garderoby.

Kolejnym kryterium wyboru powinien być rodzaj używanego w niej zabezpieczenia.

Może być to:

  • tradycyjny zamek na kluczyk
  • zamek elektroniczny w systemie RFID

Oba rozwiązania mają swoje zalety. Tradycyjne zamki rzadziej się psują i ulegają awariom. Z drugiej strony dla wielu użytkowników zmorą stają się zgubione kluczyki.

Z kolei systemy elektryczne bywają zawodne, jednak instalując je w szafkach będziemy mieli pewność, że zawsze będziemy mieli dostęp do szafki. Ponadto otwieranie szafek w ten sposób niejednokrotnie jest sprawniejsze i szybsze; nie musimy mocować się z zamkiem.

Nie tylko na ubrania

Meble metalowe to nie tylko szafki na ubrana, lecz również metalowe szafki skrytkowe, szafy szkolne czy szafki BHP gospodarcze.

Decydując się wyposażenie pomieszczenia socjalnego w szafki metalowe na ubrania warto dołączyć do nich metalowe gospodarcze szafki BHP. Można przechowywać w nich sprzęt sprzątający oraz środki czystości, ubrania robocze czy rzeczy osobiste.

Solidne i wytrzymałe, będą służyć pracownikom przez długie lata.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.