Zmień język:

pl en

Jakie ławki wybrać do szatni sportowych?

Każda dobrze wyposażona szatnia sportowa powinna posiadać ławki, które umożliwiają wygodne zawiązanie butów, odpoczynek po treningu, czy położenie torby lub ubrań w czasie przebierania się.

Jakie ławki do szatni sportowej?

Ławki w szatniach sportowych kojarzą się z metalową konstrukcją, na której zamontowane są lakierowane listwy drewniane. Takie proste ławki nie zajmują dużo miejsca i są bardzo praktyczne. Dobrze sprawdzą się zarówno w szatniach sportowych, jak i w szatniach szkolnych czy w obiektach przemysłowych. Długość ławki może być dopasowana do potrzeb i rozmiarów szatni. Poza zwykłą ławką można też wybrać ławkę z haczykami do zawieszania ubrań. Ławka taka ustawiona przy ścianie świetnie spisuje się jako miejsce do przebrania i zostawienia kurtki. Ponieważ nie zajmuje zbyt dużo miejsca, to można ją ustawić w korytarzu lub w niewielkim pomieszczeniu. Jeśli w szatni metalowe szafki ubraniowe znajdują się na ścianach szatni, to lepszym rozwiązaniem będzie zakup ławki z podwójnym siedziskiem, którą ustawimy na środku szatni. Umożliwi to skorzystanie z ławki większej ilości osób. Ławki do szatni sportowych mogą być wykonane z drewna sosnowego, płyty laminowanej drewnopodobnej lub z płyty MDF (pilśniowej) lakierowanej.

Aranżacje wnętrza szatni

W ośrodkach sportowych warto zadbać, by ławki pasowały do wystroju wnętrza. Ławki sportowe z siedziskami z drewna sosnowego będą pasowały do większości wnętrz. Jeśli chcemy naszej szatni dodać nieco więcej wyrazu, to możemy się pokusić o dobór odpowiedniej kolorystyki. Ciekawym pomysłem może być połączenie ciemnych listw siedziska z jasnymi listwami, które znajdują się od wewnątrz. Do wyboru mamy wszystkie kolory w palecie RAL, które możemy dowolnie łączyć, tak by osiągnąć satysfakcjonujący nasz efekt. Ławki sportowe mogą być ciekawym elementem wyposażenia szatni, który doda jej elegancji, ożywi ją oraz sprawi, że osoby w niej przebywające będą się czuły komfortowo. Niezależnie od tego, jaki rodzaj ławki sportowej wybierzemy, na pewno sprawi ona, że korzystanie z szatni będzie wygodniejsze i przyjemniejsze.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.